Backgammon Live: Tavla Oyna

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88.5 MB
  • Version 2.34.919
  • Dil Türkçe
  • Firma Come2Play
Tarihten bugüne kadar beğenilerek oynanan Backgammon Live: Tavla Oyna oyunu artık mobil cihazınızda.

Tarihten bugüne kadar beğenilerek oynanan Backgammon Live: Tavla Oyna oyunu artık mobil cihazınızda.

Backgammon Live oyunu, dünyanın dört bir yanından insanlara karşı becerilerini test etmeniz için sizlere keyifli bir mobil tavla oyunu deneyimi yaşatıyor. Binlerce yıldır oynanan tavla oyununu artık mobil cihazınızda arkadaşlarınla oynayabildiğiniz en iyi ücretsiz tavla oyunudur. Milyonlarca katılımcının arasında sizde yer almak için Android mobil cihazınıza oyunu ücret ödemeden indirin. 

Giderek zorlaşan rakiplere karşı çok oyunculu oyunlarda oynarken becerilerinizi geliştirmelisiniz. Canlı tavla oyunu turnuvalarında dünya genelinden oyunculara katıl ve rakiplerine tavla oyununda en başarılı kimin olduğunu göster. Oyunda her başarınızın ardından daha zor bir oyun önünüze geliyor. Bu sebeple her oyunun zorluk derecesi ayrı olup puanlama derecesi de ayrıdır. 

Sizde en zor seviyelerde bile başarı elde edip, tarihten bugüne kadar süregelen bu muhteşem oyunda kendinize bir yer bulun. Eğer tavla oynamayı hiç bilmiyorsanız da sizler için de güzel bir başlangıç olacaktır. Çünkü oyununu mobil cihazınıza indirerek oynamayı öğrenebilirsiniz. İlla bir arkadaşınızın sizlere öğretmesine gerek yoktur. 

Daha Fazla Göster
Backgammon Live: Tavla Oyna indir
DİĞER SÜRÜMLER